{1 - 24} GreyGrey
{25 - 49} GreenGreen
{50 - 499} BlueBlue
{500 - 4999} OrangeOrange
{5000 - 24999} RedRed
{25000+} BlackBlack

Please confirm that you would like to report this for an admin to review.


karmaşık bir ilişki

evli ve bir çocuk annesiyim.Eşim ile severek evlendim ama çocuk doğurduktan sonra eşimin bana karşı ilgisi azaldı.Çocuk la ilgileneceğim diye aslında bende eşimi ihmal ettim.Daha sonra ben yine eşime eskisi gibi ilgi göstermeye başladım ama sürekli beni itti hep benden kaçtı.Eşimin çok samimi olduğu ve arada bir bize gelip giden bir arkadaşı vardı eşinden ayrılmış bir bey.Yine bir gün bize geldiği zaman onun bana iltifatları güzel sözleri duygularımı okşadı ve ben bir gün buna mesaj attım.O da mesajında benden hoşlandığını söyledi.Eşimden gizli arkadaşı ile 8 aydır ilişkim var beni çok mutlu ediyor ondan çok hoşlanıyorum ama eşime karşıda vicdanen çok rahatsızım.Eşimin arkadaşı bana boşanırsam her şeyin daha rahat olacağını hatta evlenebilceğimizi söylüyor aslında eşime bunu yapmak mantıken çok yanlış ,ama duygularıma yenik düşüyorum bu durumdan bir an önce nasıl kurtulabilirim.Confirm that you would like to Remove Email Alerts for your question. You cant undo this and you will not be able to re-subscribe.


Etiketler

1 Cevap

Merhaba,
İnsan duyguları zaman içinde değişebilir. Artık eşinizi sevmiyorsanız ve onunla bir gelecek planlamıyorsanız ilişkinizi tekrar düşünmenizde fayda var. İki ilişkinin aynı anda yürütülmesi durumunda hem kendinizi hem de eşinizi kandırmış olursunuz.
İyi günler.

Confirm that you would like to select this answer as the "Best Answer" to your question. This will bring this answer to to top and be highlighted as "Best Answer". You can always change this if a better answer is given.


Cevaplar icin Giris Yapmalisiniz

Uyeyim, Giris
Uye Degilim? Uye Ol

Ara

Reklamlar

Reklamlar

happy wheels